44/ 633-44-00
601-95-64-34
Otwarte:8-18 pn-pt 8-14 sb

OPONY


   W naszej ofercie znajdą Państwo opony nowe i używane , zarówno letnie, zimowe jak i całoroczne. Opony dla samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz w niedużych ilościach do maszyn rolniczych i samochodów ciężarowych.

  Od ręki są dostępne opony do większości samochdów, również tych luksusowych. Nasz magazyn jest regularnie uzupełniany nowymi dostawami dzięki czemu może obsłużyć każdego klienta. Prowadzimy zarówno sprzedaż opon detaliczną jak i hurtową (od 17``) oferując najatrakcyjniejsze ceny.

  Prowadzimy bezpośredni import opon z Europy Zachodniej, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Obsługujemy klientów z całej Polski. Głównie rejony takich miast jak: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Pajęczno, Wieluń, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno oraz Łódź Prowadzimy również eksport za wschodnią granicę i nie tylko.

 Jesteśmy przekonani, że każdy z Klientów opuści nasz serwis zadowolony z dokonanego zakupu.

OPONY NOWE


   W ofercie nowych opon posiadamy opony letnie oraz zimowe znanych i cenionych producentów takich jak:Michelin, Good Year, Continental, Bridgestone, Kormoran, Dębica, Dunlop, Nokian, Falken, Yokohama. Posiadamy asortyment opon w rozmiarach od 14`` do 21``

OPONY UŻYWANE


   W ofercie posiadamy szeroki wybór opon używanych, zarówno zimowych jak i letnich różnych producentów.Od lat współpracujemy z firmami z Polski jak i za granicy. 
Oferujemy kupno kompletu opon jak i również dokupienia pojedyńczych.

Informacje na temat dostępności rozmiarów oraz modeli uzyskają Panśtwo telefonicznie pod numerem telefonu !